MICROPOLIS LA CITÉ DES INSECTES
SAINT-LEONS , Aveyron – Ausrüstung
Über uns
Stap binnen in hun wereld!
Op slechts 15 minuten van het Viaduct van Millau, in het hart van de Aveyron, beleeft u een bijzondere dag met het hele gezin waarin u de wonderbaarlijke wereld van insecten, de natuur en de biodiversiteit ontdekt.
Stap binnen in hun wereld!
Op slechts 15 minuten van het Viaduct van Millau, in het hart van de Aveyron, beleeft u een bijzondere dag met het hele gezin waarin u de wonderbaarlijke wereld van insecten, de natuur en de biodiversiteit ontdekt. Bereid u in 2027 voor op nieuwe avonturen!
Binnen, in een ruimte van 2.400 m² met een verrassende architectuur, verdeeld over bijna 15 themawerelden, maak je kennis met meer dan 40 levende soorten uit alle hoeken van de wereld. Bekijk het ballet van veelkleurige vlinders in de tropische kas, volg de optocht van de werkmieren en het heen en weer vliegen van de honingbijen. Kun jij de gecamoufleerde wandelstokjongen ontdekken en de valstrikken van de vleesetende planten ontwijken? Ervaar een andere schaal in de 3D-bioscoop en verken de gigantische interactieve muur!
Buiten kun je het Pad van de Biodiversiteit volgen en in de voetsporen van Jean-Henri Fabre treden, terwijl je de speciaal voor kleine beestjes aangelegde plekken ontdekt. Duik vervolgens in de fantastische wereld van het Insectencarnaval, waar spelletjes, verkleedkleding en muziek op je wachten, samen met minuscule wezens die zijn uitgegroeid tot ware metalen reuzen! Laat je ten slotte verrassen door openluchttentoonstellingen, waar wetenschap, natuur en kunst samenkomen.
Elke dag nodigen onze gepassioneerde gidsen en kwekers u uit om de fascinerende wereld van de insecten te ontdekken via rondleidingen en begeleide activiteiten, of door zelfstandig activiteiten te ondernemen! Tijdens elke schoolvakantie wordt uw bezoek verrijkt met een speciaal, op het seizoen afgestemd programma. Talrijke gelegenheden om u te verwonderen, te leren en deze kleine beestjes – die vaak onbekend zijn, maar toch onmisbaar voor onze planeet – beter te begrijpen, te waarderen en te beschermen!
Voor uw lunchpauze staan in het panoramische restaurant en de zomerse snackbar van het park lokale producten centraal. Er zijn ingerichte picknickplaatsen, speelplaatsen en een winkel tot uw beschikking.
In de Cité krioelt het het hele jaar door; volg ons nieuws op onze website en via onze sociale media!
Sprachen : Englisch – Französisch – Spanisch
Öffnungszeiten
- Von samedi 6 février 2027 bis dimanche 7 novembre 2027
Preise
- Ab €
- Ab 16,9€
- Ab 11,9€
- Ab €
- Ab €
- Ab 17,5€
- Ab 12,5€
Bezahlung
- Carte bancaire
- Scheck
- Chèques Vacances
- Bar
- Titre Restaurant (Essensgutschein)
Leistungen
Kompfort
- Klimaanlage
Dienstleistungen
- Boutique
- Visites groupes guidées
- Bar
- Restauration
- Visites pédagogiques
Aktivitäten
- Conférences
- Wanderausstellungen
- Animation











